Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi użytkownicy byli bardzo zadowoleni z usług, które oferujemy na naszych stronach. Dlatego oprócz prezentacji erotyki i dostarczania elementów na telefony komórkowe, przyjmujemy reklamacje, jeżeli zaistnieje taka potrzeba (np. zamówiony element nie doszedł). Ponieważ jesteśmy pośrednikami największych polskich firm oferujących erotyczne gry java, tapety erotyczne, dzwonki o zabarwieniu erotycznym, sex filmy 3gp, logo erotyka, mobilne video porno na komórkę itp, dlatego w rzeczywistości to te firmy będą rozpatrywać Wasze zażalenia. Dlatego u nas nigdy nie zostaniesz bez odpowiedzi, jeśli wydasz kasę, a nic nie przyjdzie.

Jak reklamować ?

Otóż bardzo prosto. Wystarczy wejść na stronę, gdzie kupowany element był prezentowany i kliknąć w zakładkę reklamacje (zakładka będzie znajdowała się w prawej górnej stronie pod logiem). Przypominamy równocześnie, że reklamacje mogą dotyczyć braku dostarczenia kupionego elementu (lub zakładki WAP).


Profesjonalne bezpłatne statystyki www Strona jest dostępna tylko dla osób, które potwierdziły, iż są pełnoletnie oraz dla osób które wyraziły zgodę na przeglądanie tego typu treści. Serwis Erotyczne Hity nie dysponuje erotyczną treścią na własnych serwerach, a jedynie prezentuje oferty firm trzecich.