Erotyczny MMS na telefon Philips

reklamacje

Erotyczny MMS na telefon Philips


Myśleliście kiedyś jak zaskoczyć Waszego partnera? Co powiecie na erotycznego MMS-a? Treść możecie sami skompletować lub zdecydować się na zaproponowaną przez nas. Do tego dojdzie grafika i dźwięk. A może macie śmiałego kumpla lub też nieśmiałego (którego reakcję chcecie sprawdzić)? Taki MMS wysłany od nas idealnie się nadaje zarówno do śmiałych propozycji, jak i niezłych żartów :) Seks na telefon w zasięgu ... hmmm ... ręki.
Uwaga: Przypominamy o możliwości zmiany tekstu MMSa na Philips. Po złożeniu zamówienia, przyślemy Ci linka, pod którym znajdziesz gotowego MMS-a oraz możliwość zmiany tekstu i wysłania go pod dowolny numer telefonu, który obsługuje usługę MMS, czyli np. Philips!Usługa MMS działa z modelami:

Profesjonalne bezpłatne statystyki www © 2006 - 2016 EROTYCZNEHITY.PL ALL RIGHTS RESERVED. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Strona jest dostępna tylko dla osób, które potwierdziły, iż są pełnoletnie oraz dla osób które wyraziły zgodę na przeglądanie tego typu treści. Serwis Erotyczne Hity nie dysponuje erotyczną treścią na własnych serwerach, a jedynie prezentuje oferty firm trzecich.